MURÁR, OBKLADAČ

05.09.2019 STJ s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Prešov a blízke okolie
Prešovský kraj; okres Prešov; Prešov
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
3. mesačná skúšobná doba.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykonávanie výrobných činností v stavebnej spoločnosti.
Realizovanie protišmykových technológií, montáž obstavieb plynových a elektrických krbov (murárska časť), odborné stavebné práce - zväčša murárskeho zamerania.
Obsluhovanie, nastavovanie a riadenie výrobných prístrojov a zariadení.
Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov.
Vykonávanie rôznych odborných a pomocných prác súvisiacich s výrobným procesom.
Prísne dodržiavanie predpisov BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci).

Iné výhody:

Práca s tradičnými a netradičnými materiálmi a technológiami.
Školenia na Slovensku a v zahraničí.
Ďalšie výhody po zapracovaní.

Informácie pre uchádzača:

Ostatné informácie poskytneme pri osobnom pohovore.
Budeme oslovovať len uchádzačov, ktorí sú odborne spôsobilí (skúsených remeselníkov).
Hľadáme profesionálov na dlhodobú spoluprácu.
Prosíme uchádzačov, aby nám zaslali svoje životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Serióznosť, remeselná zručnosť, samostatnosť, kreativita, zodpovednosť, príjemné vystupovanie.
Prax v odbore stavebníctva je nutnosťou.