Inžinier výroby

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Zodpovednosť za vylepšovanie výrobného procesu
  • Zavádzanie nových prístrojov do výrobného procesu
  • riešenie technických vylepšení vo výrobnom procese
  • zlepšovanie testovacieho procesu
  • aktívna komunikácia s dodávateľmi a implementácia nových výrobných zariadení
Benefity a ďalšie výhody:
  • 900 eur/brutto na mesiac v závislostí od skúseností +13. Plat
  • Príspevok na DDS
  • Príspevok na stravu, vianočný príspevok, vstupenky na rôzne podujatia
  • Jazykové kurzy
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Práca v modernej a stabilnej spoločnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • vzdelanie v technickom alebo elektrotechnickom odbore
  • znalosť kamerových systémov COGNEX a KEYENCE
  • anglický jazyk na úrovni B1
  • technické a analytické myslenie
  • schopnosť efektívne riešiť vzniknuté problémy