Obchodný konzultant - Prvá stavebná sporiteľňa

08.03.2019 Mgr. Daša Šamková

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske
Typ pracovnej ponuky: Hypotekárny poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Nástupný plat je 600 + provízie, ktoré sú naozaj motivačné.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadám do tímu šikovných kolegov/kolegyne, ktorých baví práca s ľudmi. Sme banka pôsobiaca na trhu 26 rokov. Sprostredkovávame sporenia a úvery, ktorými si ľudia financujú svoje bývanie. Všetci nás poznajú ako najlepšiu stavebnú sporiteľňu. Nástupný plat je 600 + provízie. Pracovnou náplňou je starostlivosť o existujúcich klientov banky a získanie nových klientov pre Prvú stavebnú sporiteľňu. Pracovný čas je podľa otváracích hodín v kancelárii. Rada poskytnem viac informácii na osobnom pohovore.

Iné výhody:

počítať, reklama zadarmo, internetové pripojenie, zamestnanecké úvery, tlačiareň + tonery, školenia zadarmo, zamestnanecký paušál, luxusné dovolenky a iné...

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B

Hľadám do tímu šikovných kolegov/kolegyne, ktorých baví práca s ľudmi. Rada poskytnem viac informácii na osobnom pohovore.