Špecialista transformácie sietí

22.04.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme špecialistu pre oddelenie transformácie sietí so špecializáciou na transportnú časť. Ide o unikátnu príležitosť získať skúsenosti s konsolidáciou, transformáciou a budovaním rozsiahlej siete niekoľkých firiem, zahŕňajúcu veľkú škálu technológií a architektúr.
Pracovnou náplňou bude aj :
- vykonávať definované transf. iniciatívy v oblasti sieťových technológií,
- spolupracovať na návrhu nových transformačných a optimalizačných aktivitách,
- pripravovať vstupy a analýzy pre business case vybraných transf. aktivít/projektov,
- zodpovedať za plnenie KPI a časového plánu implementácie,
- spolupracovať s ostatnými organizačnými zložkami na implementácii transf. aktivít,
- pripravovať reporty a prezentácie za oblasť sieťovej transformácie vedúce k zefektívneniu aktivít.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1500 EUR
Iné výhody:
Získate prácu, ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
Termín nástupu do práce:
01.04.2019
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
-samostatnosť, zodpovednosť, proaktivita, orientácia splnenie KPI cieľov, nadhľad (nielen technický), organizačné a komunikačné schopnosti, chuť pracovať na osobnom rozvoji
- 1-3 roky v oblasti transportných technológií (IP/MPLS, WDM, SDH, PDH…)
- pozícia je vhodná aj pre pokročilého absolventa.
Vodičský preukaz:
Skupina: B