Kaderník/čka

01.08.2019 Ateliér SOFIA s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Námestovo
Námestovo
Štefánikova 212
02901

okres Námestovo; Námestovo
Typ pracovnej ponuky: Služby; Kaderník
Ponúkaný plat (základná mzda): 590 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

zamestnanecké výhody, príplatky za soboty, a možnosť flexibilných príplatkov podľa množstva odvedenej práce

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
590 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
30. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
24. 5. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Remeslá a osobné služby

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor

Náplň (druh) práce
 vykonávanie všetkých kaderníckych služieb v kaderníctve
 poskytovanie informácií o tovare v kaderníctve (produkty, iné)
 komunikácia so zákazníkom, individuálne poradenstvo
 práca s registračnou pokladňou, terminálom, podieľanie sa na mesačnej inventúre
 objednávanie zákazníkov pre všetky ponúkané služby v kaderníctve, telefonovanie a odpovedanie na sms správy na telefóne a online, zisťovanie potrieb zákazníkov
 obslúženie zákazníka v kaderníctve - príprava kávy, čaju, vody
 podieľanie sa na chode predajne a vzdelávanie sa
 starostlivosť o základnú hygienu v kaderníctve, uteráky a pomocného materiálu, pravidelná dezinfekcia kaderníckych potrieb (hrebene,iné)
 dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie
 administratívna činnosť spojená s kaderníctvom
 odosielanie a prijímanie poštových zásielok
 udržiavanie poriadku a čistoty v kaderníctve
 dodržiavanie rozpisu upratovania na spoločné priestory
 udržiavanie voľného prístupu do predajne, otváranie a zatváranie predajne podľa otváracích hodín
 asistencia a spoluúčasť pri promo akciách, účasť na firemných školeniach a odborných vzdelávacích aktivitách

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 17:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore kaderník

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tvorivosť (kreativita)

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Internet - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

zodpovednosť a lojalita voči firme

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)
  • iniciatívnosť