Kaderník/čka

31.01.2019 Jana Brichtová - STYLLON

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava širšie centrum
Slovenská republika; Bratislavský kraj; okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Kaderník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Práca v nadštandardnom prostredí s L´oreal Professionnel, 6/10 hod.zmeny, voľné nedele a sviatky, príjemný kolektív. Na TPP alebo živnosť.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 15.3.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dámske, pánske kaderníctvo - hľadáme príjemného a zodpovedného človeka do tímu, s vášňou pre svoju profesiu. Čím lepší si - tým viac zarábaš. Nutná prax min.1 rok.

Iné výhody:

% z tržby ako bonus = plat od 800 - 1500€, stravné lístky, školenia ...

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno