Embedded/Application Software Developer C/C ++ (Ref. č.: PR/021086)

17.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Prievidza
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Informatika - software; Elektronik, Elektrotechnický inžinier, IT architekt, Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): Od 1500 € brutto. Závisí od skúseností.
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Komunikácia s projektovým tímom a zákazníkmi ohľadom specifikácií ich požiadaviek.
* Návrh a implementácia softvéru založenom na daných požiadavkách a dokumentácii.
* Zodpovednosť za vývoj softvérového riešenia pre vsadené zariadenia s využitím C, C++ alebo Assembler.
* Vykonávanie testov, sledovanie chýb a ich následná analýza.
* Tvorba / úprava kódu (vrátane ladenia a odstraňovania problémov).
* Tvorba softvérovej dokumentácie.

Iné výhody:

* Práca v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti na oddelení výskumu a vývoja.
* Školenia v Nemecku.
* Možnosti kariérneho rastu.
* Flexibilný pracovný čas.
* Sociálny program a benefity.
* Relokačný bonus.
* Letný a zimný bonus.

* Svoje životopisy posielajte v anglickom i slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

C/C++

* Vysokoškolské vzdelanie /elektrotechnické, IT/.
* Minimálne 2-ročná prax so SW vývojom /embedded,application/.
* Ideálne skúsenosti s programovaním v jazyku C / C ++, assembler, poprípade iné.
* Aktívna znalosť anglického jazyka /slovom i písmom/.
* Chápanie elektrotechnických schém, komponentov.
* Dobré schopnosti riešiť problémy, komunikačné schopnosti a analytické myslenie.