Inžinier pre zavádzanie výrobkov (Ref. č.: PR/021071)

20.08.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Elektronik, Elektrotechnický inžinier, Konštruktér, Plánovač výroby, Procesný inžinier, Programátor, Projektový manažér v telekomunikáciách
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- udržiavanie vzťahov so zákazníkmi, komunikácia a implementácia ich požiadaviek
- zhodnotenie výrobných možností a stanovenie výrobného postupu
- podpora a spolupráca s oddelením inžinieringu
- podieľanie sa na výrobe prototypov, kontrola kvality
- zavádzanie zmien vo výrobkoch
- návrhy na zvyšovanie efektivity, znižovanie nákladov
- tvorba výrobnej dokumentácie a jej aktualizácia

Iné výhody:

- uvedená mzda sa môže zvýšiť na základe skúseností kandidáta
- finančné bonusy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- prax na obdobnej pozícii od 2 rokov
- SŠ / VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
- AJ na komunikatívnej úrovni
- technické myslenie a organizačné schopnosti
- znalosť DPS výhodou