Ponúkame nadštandardné ohodnotenie pre šikovnú kaderníčku

29.01.2019 Bebe hair s.r.o.

Miesto práce: Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Kaderník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Mzda od 1200 EUR FIX (brutto), (podľa praxe a šikovnosti) plus ODMENY a GASTROLÍSTKY.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 28.2.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do našich zabehnutých salónov v širšom centre Bratislavy prijmeme šikovnú milú kaderníčku s praxou. Nástup ihneď, možnosť práce na zmluvu, dohodu aj živnosť.
Pracovná náplň: fúkaná, strih, farbenie, účesy, vlasové kúry, predaj produktov.

Iné výhody:

Ďalšie benefity: skvelý kolektív, krásne pracovné prostredie, skvelé technické vybavenie, pravidelné profesionálne školenia u nás i v zahraničí, platový rast.

Salón Bebe hair (kaderníctvo, kozmetika, líčenie, manikúra, pedikúra) je moderný, štýlový salón ktorý pracuje výhradne s produktami značky John Paul Mitchell Systems, Orly, s certifikovanou prírodnou kozmetikou Annemarie Börlind a s dermakozmetikou Dado Sens.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie