Ponúkame nadštandardné ohodnotenie pre šikovnú kaderníčku

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Do našich zabehnutých salónov v širšom centre Bratislavy prijmeme šikovnú milú kaderníčku s praxou. Nástup ihneď, možnosť práce na zmluvu, dohodu aj živnosť.
Pracovná náplň: fúkaná, strih, farbenie, účesy, vlasové kúry, predaj produktov.

Benefity a ďalšie výhody:

Ďalšie benefity: skvelý kolektív, krásne pracovné prostredie, skvelé technické vybavenie, pravidelné profesionálne školenia u nás i v zahraničí, platový rast.

Informácie pre uchádzača:

Salón Bebe hair (kaderníctvo, kozmetika, líčenie, manikúra, pedikúra) je moderný, štýlový salón ktorý pracuje výhradne s produktami značky John Paul Mitchell Systems, Orly, s certifikovanou prírodnou kozmetikou Annemarie Börlind a s dermakozmetikou Dado Sens.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou