Asistentka predaja

15.02.2019 Miroslav Tomek
Miesto práce: Národná 13, 010 01 Žilina
okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Obchodník, predajca
Ponúkaný plat (základná mzda): 3 EUR/hod.
Ponúkaná mzda je 3 € /hodina netto+ odmeny za vykonané tržby
Termín nástupu do práce: od 17.2.2020
Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 15.2.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovné činnosti:
komunikácia so zákazníkom, obsluha zákazníka
poskytovanie informácií o tovare, pomoc pri výbere tovaru a asistencia
práca s pokladňou
obsluhovanie hotovostných platieb
dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie
evidencia a riešenie objednávok
predaj ponúkaného tovaru
podielanie sa na chode predajne
Ďalšie činnosti
fyzická manipulácia s tovarom
udržiavanie čistoty a poriadku v predajni – prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme firma zaoberajúca sa obchodom a službami, predajom tovaru konečnému spotrebiteľovi. Prevádzkujeme internetové obchody brait.sk a kinghoff.sk

Adresa:

Miroslav Tomek
Belanského 4
Kysucké Nové Mesto
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Belanského 4, Kysucké Nové Mesto, 02401, Slovenská republika