Farmaceut - lekárnik

04.11.2019 Slofit, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Kežmarok
Holumnica
Holumnica 130
05994

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Farmaceut, Lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v lekárni, ktorej majiteľ je nezávislý lekárnik
- zaujímavé finančné ohodnotenie + každoročná odmena za vernosť (13. plat v plnej výške - 1100 EUR - už od jedného roka v pracovnom pomere) + kvartálne odmeny 150 EUR
- príspevok na stravu, plné preplácania pracovných odevov
- preplácanie členského v SLeK v plnej výške
- možnosť čiastočného hradenia cestovných nákladov

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
26. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Chemická výroba a farmáciaZdravotníctvo

Náplň (druh) práce
Práca lekárnika vo verejnej lekárni
- príprava liekov na recepty
- expedícia a výdaji liekov a ZP viazaných na recepty a poukazy a na voľný predaj
- poskytovanie odborných informácií a konzultácií
- výdaj liekov neviazaných na recepty a predaj doplnkového sortimentu
- vedenie evidencie, dokumentácie
- komunikácia so zástupcami farmaceutických firiem
- sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe
- vybavovane a riešenie reklamácií

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 17:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore farmácia

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie VŠ v odbore farmácia je podmienkou!

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Slofit, s.r.o.
Tvarožnianska 8
06001 Kežmarok