Učiteľ anglického jazyka

28.06.2020 MT - EduHouse s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Sabinov
Sabinov
Námestie slobody 41
08301
Slovensko, Prešovský kraj, okres Prešov, Prešov, Konštantínova 6, 08001

okres Sabinov; Sabinov
Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo; Učiteľ 1.stupňa ZŠ, Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Pracovné miesto vhodné iba pre (projekt ÚPSVAR):
Mladí ľudia, vedení v evidencii uchádzačov o zamestnanie (ďalej len „UoZ“) úradov, ktorí nie sú zamestnaní, nepokračujú v procese vzdelávania, ani sa nezúčastňujú na odbornej príprave (not in employment, education or training – ďalej len „NEET“) a to: UoZ – NEET vo veku do 29 rokov (29 rokov mínus jeden deň), ktorí sú vedení v evidencii úradov minimálne jeden mesiac.
K svojmu životopisu pripojte foto (v prípade Vášho súhlasu) a súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Náplň (druh) práce
Do nášho tímu hľadáme učiteľa/učiteľku anglického jazyka. Pracovná pozícia je na TPP, polovičný pracovný úväzok, dohodu alebo na živnosť. Prax výhodou nie však podmienkou, nakoľko uchádzač prechádza kompletným zaškolením a špecifickou prípravou.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:30
do 18:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť