Máte skúsenosť s webovými riešeniami a hľadáte novú výzvu? Staňte sa súčasťou novovznikajúceho IT oddelenia ako Web konzultant!

18.04.2019 AuJob s.r.o. - Personálny servis
Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor, Web dizajnér
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1500 €/btt
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto náš klient tak ako aj my pristupuje ku každému kandidátovi individuálne. V rámci tejto pozície budete zastrešovať tri hlavné oblasti: 1. webové technológie • budete zodpovedať za riešenia intranetu a rôznych portálov spoločnosti (ich údržbu ako aj rozvoj) • po zaučení máte možnosť navrhnúť vlastné riešenia • aktívne komunikovať s internými zákazníkmi ako aj s ostatnými členmi tímu 2. archivácia dát systému SAP • máte možnosť získať skúsenosti so softvérom IXOS, ktorý slúži na zálohovanie ako aj správu dát 3. Power BI (znalosť je výhodou) • neskôr zastrešíte aj správu daného nástroja, ako aj incident management alebo change management V skratke budete zodpovedať za podporu, údržbu ako aj rozvoj existujúcich riešení v oblasti internetových a intranetových aplikácií, ako aj archívnych riešení v prostredí IXOS. Takisto máte možnosť podieľať sa na projektoch, kde je potrebná interakcia s externými dodávateľmi a zákazníkmi.

Iné výhody:

Požadované vzdelanie:
• stredoškolské s maturitou
• vysokoškolské I. stupňa
• vysokoškolské II. stupňa

Zameranie štúdia:
• IT

Cudzie jazyky:
• anglický jazyk - B1 (technická angličtina)

Osobnostné predpoklady:
• proaktívnosť a samostatnosť
• ochota a chuť učiť sa nové veci
• znalosť podnikových procesov

Informácie pre uchádzača:

Zapojte sa do projektu technickej aj procesnej migrácie IT oddelenia z Nemecka na Slovensko. Staňte sa súčasťou novovznikajúceho IT oddelenia. Získate tak možnosť podieľať sa vytváraní nových procesov, štruktúry oddelenia v rámci interného projektu pre medzinárodne úspešnú spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Všeobecne požadované znalosti:

Čo sa od Vás očakáva? • skúsenosť s webovými riešeniami aspoň 3 roky • rozumieť ITIL procesom a zabezpečiť tak efektívne fungovanie podniku • proaktívnosť a chuť získavať nové skúsenosti

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 13 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.
http://www.aujob.sk/onas.php

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese email Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.


Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

AuJob s.r.o. - Personálny servis
Jelenia 11
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Katarína Molitorisová
Tel: 421904356444

Ďalšie ponuky spoločnosti