Recruiter, manažér ľudských zdojov

15.02.2019 Patrícia Balkó, s.r.o.
Miesto práce: Nitra
Typ pracovnej ponuky: Manažér ľudských zdrojov, Personalista, Recruiter, špecialista výberov
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Bonus za plnenie plánu až do trojnásobku základnej mzdy.
Termín nástupu do práce: od 1.3.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 28.2.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Akvizícia a vedenie a riadnie výberového procesu s potencionálny pracovníkmi.
Vyhľadávanie obchodných príležitostí
Výbery a vedenie a manažérov a vedúcich konzultantov, finančných a hypotekárnych špecialistov
Koučovanie, motivácia, rozvoj tímu

Iné výhody:

Jednotné pravidlá
Ucelený systém vzdelávania hradený firmou.
Podpora vo forme vysoko sofistikovaných softvérových aplikácií.
Overená spoločnosť s viac ako 21 ročnou neustále rastúcou históriou.
Kvalitný sociálny program - dôchodok už po 10 rokoch
Odmeny závislé aj od individuálnych výsledkov
Motivujúce finančné ohodnotenie
• Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu podľa vopred definovaných podmienok a kritérií
• Zapracovanie v súčinnosti s profesionálnym vedením skúsených a úspešných pracovníkov
• Neustále zvyšovanie kvalifikácie v obchodnej a odbornej oblasti

Informácie pre uchádzača:

Ideálny kandidát by mal byť:
- šikovný a dravý ,má rád výzvy
- Skúsenosti s manažmentom a personalistkou
- Vyspelé komunikačné schopnosti
- Vítaný sú uchádzači so skúsenosťami vedením obchodnej skupiny alebo maklérskej siete

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 20 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného plánovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Neustále zlepšujeme a rozširujeme naše služby a rastieme.
Naše poslanie:
Sme finanční a realitní konzultanti. Pomáhame ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké životné rozhodnutia. Inšpirujeme našich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.

Adresa:

Patrícia Balkó, s.r.o.
Lisztova 221/1
Nitrianske Hrnčiarovce
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Patrícia Balkó
Lisztova 221/1, Nitrianske Hrnčiarovce, 951 01, Slovenská republika
Tel: 0905817647