Wellness pracovník

19.02.2019 Aquathermal Senec, a.s.
Miesto práce: Slnečné jazerá sever
Senec
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 15.2.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vykonávanie saunových ceremoniálov
- komunikácia s návštevníkmi wellnessu
- edukácia zákazníkov vo wellness
- starostlivosť o sauny a sanitácia
- info o poskytovaných službách

Iné výhody:

Možnosť využívať relaxačné služby vo wellness a v aquaparku

Ponúkaná práca je vhodná pre masérov, plavčíkov, fitness trénerov, ...športovo založených ľudí, ktorí sa chcú naučiť niečo nové v oblasti wellnessu. Uchádzač musí mať rád saunovanie - hlavnou náplňou práce je vedenie saunového ceremoniálu pred návštevníkmi priamo v saune. Na prácu Vás komplexne zaškolíme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno

- komunikatívnosť
- kreativita a fantázia
- tímový hráč

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť AQUATHERMAL Senec a.s. pod svojou hlavičkou prevádzkuje v jednom areáli v Senci 3 zariadenia zamerané na relax - AQUAPARK Senec s relaxačnými bazénmi a tobogánmi, SWIMARÉNA Senec - 25 m plavecký bazén a moderné wellness centrum SAI Wellness Senec (8 sáun).

Adresa:

Aquathermal Senec, a.s.
Slnečné jazerá - sever
Senec
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Marenčáková
Slnečné jazerá - sever, Senec, 90301, Slovenská republika
Tel: 0911828362