Pracovník na výskumnú prácu v oblasti marketingu na čiastočný úväzok

15.02.2019 NET WORTH, s.r.o.
Miesto práce: NETWORTH, s.r.o. , Hviezdoslavova 7 , 080 01 Prešov
Prešov
Typ pracovnej ponuky: Marketingový pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 670 EUR
Čiastočný úväzok, cca 670 € netto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Záujem o riešenie výskumných problémov spojených s aplikáciou nových technológií či procesov do firiem

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu email Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Áno

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: mladí absolventi VŠ (alebo čoskoro absolventi) ekonomického zamerania alebo príbuzného
Osobnostné predpoklady a zručnosti: záujem o riešenie výskumných problémov spojených s aplikáciou nových technológií či procesov do firiem

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Hlavnou činnosťou spoločnosti NetWorth s.r.o je poradenská a marketingová činnosť.
NetWorth, s.r.o. vypracováva marketingové stratégie pre rôzne typy klientov.
Spolupracuje s akademickou obcou na riešení výskumných problémov v podnikovej oblasti
je to malá spoločnosť, ktorej majiteľmi sú skúsení podnikatelia z výrobno-distribučného prostredia a ktorá má zároveň úzke prepojenie na akademickú obec.

Adresa:

NET WORTH, s.r.o.
Hviezdoslavova 13016/7
Prešov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Peter Dorčák
Hviezdoslavova 13016/7, Prešov, 080 01, Slovenská republika