Servisný technik - Pôjde to

17.03.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pozíciu pracovnej ponuky inzerujeme pre našu dcérsku spoločnosť: Bels CZ s.r.o. v obchodných centrách: Eurovea, Central, Avion

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
• Obsluha zákazníkov na predajni,
• Hardvérové opravy PC, Smartfónov, Tabletov (výmena LCD, konektorov, tlačidiel),
• Softvérové opravy a úpravy (aktualizovanie, zálohovanie, inštalovanie a nastavovanie),
• Predaj a odborná pomoc pri výbere príslušenstva,
• Prijímanie zariadení na servis (spisovanie servisného protokolu).
Ponúkaný plat (základná mzda):
800 EUR
Upresnenie platových podmienok:
800 € + prémie do výšky 600 €
Iné výhody:
PREČO SA K NÁM PRIDAŤ?
Získaš prácu ktorá ťa bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdeš u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáš priateľskú pracovnú atmosféru a skvelých kolegov.
Termín nástupu do práce:
do 28.2.2019
Termín ukončenia výberového konania:
28.2.2019
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť
Ďakujeme, že si to dočítal(a) až sem! Vážime si to. Tešíme sa na Tvoju reakciu - zaslanie profesného životopisu na adresu: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk
- Dôraz na kvalitne odvedenú prácu,
- Záujem o najnovšie technológie,
- Komunikatívnosť,
- Samostatnosť,
- Zákaznícka orientácia,
- Ochota učiť sa a rozvíjať,
- Obchodný duch,

- Aktívna prax v oblasti predaja produktov/ služieb minimálne výhodou,
- Orientácia v oblasti telekomunikačných produktov/služieb výhodou,
- Užívateľská úroveň MS Windows (Word, Excel, PowerPoint), e-mail, Internet Explorer,
- Skúsenosťami s HW&SW servisom PC,mobilných telefónov a tabletov,
- Výbornou znalosťou SW mobilných zariadení iOS, Android, Windows.