custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    780 EUR
    od 780€ - podľa skúseností a dĺžky relevantnej praxe
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho významného klienta- medzinárodnú, výrobnú spoločnosť hľadáme skúseného účtovníka/účtovníčku s praxou.

Náplň práce:
- Znalosť zákona o dani z príjmov a účtovných postupov
- Znalosť zákona o DPH s dôrazom na medzinárodné obchody (dodávky v rámci EÚ a mimo EÚ)
- Prax s účtovaním: dodávateľských a odberateľských faktúr, bankových výpisov, pokladne, cestovných príkazov, investičného majetku, skladového hospodárstva
- Prax vo výrobnej spoločnosti
- Prax s modulárnymi informačnými systémami

Benefity a ďalšie výhody:

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- prepracovaný systém bonusov

Informácie pre uchádzača:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všeobecne požadované znalosti:

- skúsenosti v oblasti účtovníctva min. 4-5 rokov
- znalosť platnej legislatívy a účtovných predpisov
- znalosť zákona o DPH a medzinárodné obchody
- komunikatívna úroveň anglického jazyka
- skúsenosť z výrobnej spoločnosti
- samostatnosť, zodpovednosť pri plnení úloh

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou