Reštaurácia SĽUK, hľadá do svojho Tímu, odborníkov s praxou

14.02.2019 NEKTAR PLUS s.r.o.
Miesto práce: Reštaurácia SĽUK, sa nachádza v Rusovciach, Balkánska 31
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Čašník, Kuchár, Prevádzkar
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
čašník 700
kuchár 1000
manažér prevádzky 1200
Termín nástupu do práce: od 1.2.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 30.4.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce spočíva v základných znalostiach gastronómie,
akceptovanie štandardov našej reštaurácie
zúčastňovať sa na odborných školeniach
dodržiavanie pracovnej morálky
zodpovednosť za prácu

Iné výhody:

na osobnom pohovore

Dohodnite si osobné stretnutie, priniesť so sebou , prípadne zaslat mailom
potvrdenie o ukončení odbornej školy,
životopis
odporúčania od predchádzajúcich zamestnávateľov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Naša spoločnosť prevádzkuje reštauráciu SĽUK od roku 2016.
Reštaurácia sa nachádza v priestoroch Slovenského ľudového umeleckého kolektívu v Rusovciach v blízkosti kaštieľa a parku.
Koncepcia je postavená na regionálnej gastronómii. Kapacita reštaurácie je 60 miest v slnečných dňoch rozšírená o terasu 80 miest. Vlastné parkovisko 100 miest
Klientela je prevažne Slovenská, no nechýbajú ani zahraničný návštevníci.
Základ pracovnej atmosféry tvorí úžasný kolektív.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

NEKTAR PLUS s.r.o.
Ružinovská 3
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Pavol Rácz
Ružinovská 3, Bratislava, 821 02, Slovenská republika
Tel: 0907777562