Reštaurácia SĽUK, hľadá do svojho Tímu, Kuchára s praxou

11.03.2019 NEKTAR PLUS s.r.o.

Miesto práce: Reštaurácia SĽUK, sa nachádza v Rusovciach, Balkánska 31
Slovenská republika; Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
kuchár od 1000 do 1500
Termín nástupu do práce: od 1.4.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.3.2019
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce spočíva v základných znalostiach gastronómie,
akceptovanie štandardov našej reštaurácie
zúčastňovať sa na odborných školeniach
dodržiavanie pracovnej morálky
zodpovednosť za prácu

Iné výhody:

na osobnom pohovore

Dohodnite si osobné stretnutie, priniesť so sebou , prípadne zaslat mailom
potvrdenie o ukončení odbornej školy,
životopis
odporúčania od predchádzajúcich zamestnávateľov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno