Operátor výroby

17.08.2019 Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Námestovo
Námestovo
Námestovo 1088
02901

okres Námestovo; Námestovo
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,53 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- práca s modernými technológiami (po nástupe sa Vám venujú skúsení lektori, ktorí Vás všetko potrebné naučia)
- 365 dní v roku v čistom, teplom a nehlučnom prostredí
- zabezpečenie teplej stravy 24 hod. denne
- bohatý sociálny program (príspevky pri jubileách, spoločenské a športové aktivity, program starostlivosti o zdravie, pitný režim, prekvapenia počas tématických dní - deň matiek, deň otcov, ...)
- možnosť profesijného rastu

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4,53 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnania

Náplň (druh) práce
- Montáž prístrojových dosiek pre automobily
- Obsluha liniek na osádzanie dosiek plošných spojov (SMT)
- Kontrola výrobkov
- Balenie vyrobených kusov
- Udržiavanie čistoty na pracovisku

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe