Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Dev.Nová Ves, Mlynská 6/A, 84107
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava I
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Malacky

okres Bratislava, okres Malacky; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Služby; Kontrolór v logistike, doprave a zásobovaní, Pracovník strážnej služby, Servisný technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Samostatná činnosť alebo riadenie práce pridelených výhybkárov pri zabezpečovaní vlakovej cesty a posunu ručne ovládanými výmenami a výkoľajkami. Zodpovednosť za bezpečnú prácu výhybkárov, za správne postavenie výmen, voľnosť vlakovej cesty, úschova a stráženie kľúčov od výmen, výkoľajok a koľajových zábran. Prehliadka a prevádzkové ošetrenie výhybiek.

Iné výhody:

- Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita, a. s., životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
- sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci,
- príplatky a mzdové zvýhodnenia za pracovnú pohotovosť, prácu nadčas, nočnú prácu, za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu (nad rámec zákona),
- poskytnutie príplatku za ubytovanie v sume 200€ na dochádzku do zamestnania vzdialeného 150 a viac km od miesta trvalého bydliska,
- cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
- poskytnutie príplatku za ubytovanie v sume 350€ na dochádzku do zamestnania vzdialeného 150 a viac km od miesta trvalého bydliska.
+ hradené ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
turnusová práca
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- psychická a zdravotná spôsobilosť (nutnosť absolvovania vstupného psychologického vyšetrenia a lekárskej prehliadky),
- vykonanie odbornej skúšky, dodržiavanie pracovného poriadku a pravidelné absolvovanie lekárskych prehliadok v závislosti od veku a pozície zamestnanca.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Železnice Slovenskej republiky, Bratislava
Klemensova 8
81361 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421904823152