Rušňovodič - traťový strojník

03.01.2019 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Petržalka, Kopčianska 1, 85101

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Rušňovodič, Strojník, Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

ŽSR má voľné pracovné miesto na pozícii Rušňovodič - traťový strojník. Využi príležitosť a pošli svoj životopis. Na danej pozícii budeš:
- riadiť, obsluhovať, opravovať stroje,
- mať na starosti údržbu železničných koľajových žeriavov a zariadení ťažkej mechanizácie - nastavovať parametre automatických strojov ,
- riadiť, obsluhovať a udržiavať hnacie vozidlá na železničných tratiach.

Iné výhody:

Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita, a. s., životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
- sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci,
- príplatky a mzdové zvýhodnenia za pracovnú pohotovosť, prácu nadčas, nočnú prácu, za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu (nad rámec zákona), -
- poskytnutie príplatku za ubytovanie v sume 350€ na dochádzku do zamestnania vzdialeného 150 a viac km od miesta trvalého bydliska.
+ hradené ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 6:30
do 14:30

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- precíznosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- odolnosť voči stresu

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Železnice Slovenskej republiky, Bratislava
Klemensova 8
81361 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421904823152