Špecialista správy kanalizačnej siete

01.10.2019 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Betliarska 2
85107

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 895 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

možnosť profesijného a odborného rastu
podpora ďalšieho odborného vzdelávania
firemné podujatia (športový deň, vianočný večierok, aktivity odborovej organizácie)
príspevok na doplnkové dôchodkové pripoistenie
príspevok na detskú rekreáciu pre deti zamestnancov
sociálna výpomoc pri dlhodobej PN
príspevok na dôchodkové doplnkové pripoistenie
odmeny bezpríspevkovým darcom krvi
odmeny pri dosiahnutom pracovnom výročí

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
895 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Vodné hospodárstvo a vodárenstvo

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Pracovný pomer na dobu určitú počas riadnej dovolenky, materskej a rodičovskej dovolenky zamestnankyne.

Náplň (druh) práce
Zabezpečovanie správy a prevádzky stokovej siete, agendy rozvoja, údržby a opráv stokovej siete, agendy kontroly kvality odpadových vôd, poskytovanie podkladov pre navrhovanie a spracovávanie PD, pripravovanie technických podkladov pre spoluprácu s odborom investícií.
Plnenie úloh spoločnosti súvisiacich s kontrolou dodržiavania prevádzkových poriadkov verejných kanalizácií z hľadiska kvality odpadových vôd vypúšťaných do verejnej kanalizácie – t. j. previerky nakladania s odpadovými vodami, vypracovávanie podkladov ku zmluvám o kvalite odpadových vôd odvádzaných verejnou kanalizáciou, vedenie agendy laboratórnych rozborov odpadových vôd, vyhodnocovanie výsledkov rozborov vôd s následným vyhotovením podkladov k vykonaniu sankčných postihov voči producentom odpadových vôd. Vypracováva podklady pre rozhodovanie na vyšších hierarchických úrovniach. Zastupuje Divíziu odvádzania odpadových vôd na preberacích a kolaudačných konaniach kanalizačných stavieb. Spolupracuje s oddelením vodárenských koncepcií pri vyjadrovacej činnosti.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore vodné stavby - zdravotné inžinierstvo

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • osobnostný rozvoj
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Odborná spôsobilosť na prevádzkovanie verejných vodovodov a verejných kanalizácií - výhodou

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • asertivita
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.
Prešovská 48
82646 Bratislava-Ružinov
Slovensko