Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Kutlíková 4
85102

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Civilná ochrana a bezpečnosť, Služby, Veda a výskum, Výroba; Výskumný a vedecký pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1050 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- možnosť profesijného a odborného rastu
- podpora ďalšieho odborného vzdelávania
- firemné podujatia (športový deň, vianočný večierok, aktivity odborovej organizácie)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové pripoistenie (tretí pilier)
- príspevok na detskú rekreáciu pre deti zamestnancov
- sociálna výpomoc pri dlhodobej PN
- odmeny bezpríspevkovým darcom krvi
- odmeny pri dosiahnutom pracovnom výročí
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- sociálny program a ďalšie výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1050 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 3. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Vodné hospodárstvo a vodárenstvoOdpadové hospodárstvo a životné prostredieStavebníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Žiadosti s profesijným životopisom zašlite prosím na nižšie uvedený odkaz . Informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na www.bvsas.sk.

Náplň (druh) práce
Vykonáva kontroly stavu ochranných pásiem v ochranných územiach vodárenských zdrojov. Zabezpečuje kontrolu režimového sledovania využívaných vodárenských zdrojov. Vedie evidenciu a pasportizáciu objektov režimového sledovania vodárenských zdrojov a zabezpečovanie ich ochrany a prevádzkyschopnosti. Vedie evidenciu a pasportizáciu vodárenských zdrojov spoločnosti a súvisiacej legislatívnej agendy. V prípade potreby, zabezpečuje prehodnotenia pásiem ochrany vodárenských zdrojov. Zastupovanie záujmov spoločnosti počas vodoprávnych konaní orgánov Štátnej vodnej správy a životného prostredia. Vyjadrovanie sa k žiadostiam externých subjektov o stanovisko k realizácii investičných zámerov v ochranných pásmach vodárenských zdrojov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore geológia - inžinierska geológia a hydrogeológia

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • environmentálna (prírodovedná) gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • osobnostný rozvoj
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • rozhodovanie
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- znalosť legislatívy v oblasti vodárenstva, vodného hospodárstva a životného prostredia - výhodou

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)
  • praktické myslenie