PL/SQL developer

12.08.2019 SFÉRA, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Karadžičova 2
81108

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software, Telekomunikácie; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Tvorivá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
Kvalitné vzdelávanie, osobný a profesionálny rast
Kurzy angličtiny
Prístup k moderným technológiám
Atraktívne finančné ohodnotenie a benefity podľa dosahovaných výsledkov
Zázemie významnej a stabilnej spoločnosti zameranej na kvalitu
Individuálny prístup po odbornej aj ľudskej stránke
Priateľskí kolegovia a pracovné prostredie
Balík benefitov (vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, športové aktivity, Multisport karta, firemné raňajky, káva)
Flexibilný pracovný čas

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 1. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Prosíme kontaktovať e-mailom s odborným životopisom, príp. motivačným listom a informáciou o termíne možného nástupu. Prosíme aj o zaslanie súhlasu na spracovanie osobných údajov.

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám na dané pracovné miesto.
Pracovný pohovor realizujeme v dvoch kolách.

Náplň (druh) práce
Návrh, programovanie a testovanie aplikačných funkcií a prehľadov do systému podľa špecifikácie v jazyku Oracle PL/SQL a SQL
Spolupráca s ostatnými členmi vývojového tímu
Práca na projektoch
Optimalizácia SQL dotazov a PL/SQL kódu
Implementácia PL/SQL funkcií a procedúr
Analytické schopnosti v oblasti návrhu dátových tokov, transformácií, návrh dátového modelu, optimalizácia databázových objektov
Testovanie
Programovanie dátových transformácií
Tvorba technickej dokumentácie
Komunikácia so zákazníkmi a s jednotlivými oddeleniami

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore informatika

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • SQL - pokročilá
  • ORACLE SQL - elementárna
  • XML - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Podmienka : PL/SQL - pokročilá úroveň

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
Prax na pozícii výhodou
Schopnosť analytického myslenia, komunikatívnosť a tímová spolupráca
Znalosť UML je výhodou
Motivácia učiť sa nové technológie
Schopnosť pracovať v tíme