Miesto práce:
Slovensko, Košický kraj, okres Trebišov, Čierna nad Tisou, x x, 07643

okres Trebišov; Čierna nad Tisou
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Rušňovodič, Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 755 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

cestovné výhody, rekondičné pobyty, príspevok na stravovanie, príspevok zamestnávateľa na DDS, nadčasová práca, kompenzácia za sťažený prac. režim v nepretržitej prevádzke, pracovné voľno nad rámec ZP, ...

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
755 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
23. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 1. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:
pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:
Doprava

Náplň (druh) práce
Riadenie hnacích železničných vozidiel. Kontrola technického stavu hnacieho vozidla.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore strojárstvo
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnik

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Výborný zdravotný stav podľa osobitného zákona - psychická a zdravotná spôsobilosť pre ZS 1, nočná práca

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
Drieňová 24
82009 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: +421 056 229 2411