Skladová hospodárka a evidencia–inventúry–kontroly faktúr

12.08.2019 Rosnička Slovakia, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Kopčianska 89
85101

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo, Výroba, Zdravotníctvo a farmácia; Ekonóm
Ponúkaný plat (základná mzda): 770 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Sociálne istoty, príspevky na obed, istota trvalého zamestnania v súkromnej spoločnosti

Vzdelanie v odbore
stredná ekonomická škola, obchodná akadémia, ekonomická univerzita, gymnázium

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
770 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
23. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 1. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaTechnické a manuálne prierezové zamestnaniaLogistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
Spracovanie došlých faktúr, nahadzovanie tovaru do systému skladového hospodárstva, tvorba predajných cien, zaraďovanie tovarov, odpisy materiálov zo skladov, dohľad nad pohybom tovaru, inventúry, kategorizácia tovarov, nahadzovanie dodacích listov do systému, výkazy spotreby materiálu, zúčtovanie práce dielne , spracovanie DF faktúr, znalosť zákonov a legislatívy, odpisy materiálov, vytváranie skladových kariet, sledovanie pohybu materiálu, príjem tovaru, výdaj tovaru, evidencia skladov, kontrola správnosti dodávateľských cien, účtovné predkontácie pre ekonómku – účtovníčku, práca v ekonomickom software MONEY.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby
Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Windows - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Informácie o výberovom konaní:
Prosíme mailom zaslať životopis a prehľad praxe, následne bude vykonaný osobný pohovor s každým vybraným uchádzačom/čkou.
Prosíme o fotografiu každého uchádzača.

Ostatné znalosti:
Podvojné účtovníctvo – základy
Skladové hospodárstvo – pokročilý
Pokladňa – pokročilý
Fakturácia – pokročilý
Hospodárska korešpondencia – pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Samostatnosť, zodpovednosť, chuť pracovať, znalosť problematiky skladového hospodárstva, pracovné nasadenie, lojálnosť, ovládanie PC