Účtovník/účtovníčka

05.08.2019 Constellium Extrusions Levice s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Levice, Levice, priem. park Levice časť Géňa, Priemyselná ul. 5654/3, 93401

okres Levice; Levice
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Výroba; Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 728 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Zodpovedá za účtovanie dodávateľských faktúr, kontrolu správnosť náležitosti dokladov.
• Zodpovednosť za evidenciu úhrad zákazníkov a platieb dodávateľov, za riadnu archiváciu bankových výpisov, opravných dokladov a denníku hlavnej knihy. Eviduje účtovné doklady vo fyzickej podobe, zabezpečuje ich archiváciu. Pripravuje smernice súvisiace s prácou na príslušnom odbore.
• Metodicky a organizačne zisťuje inventarizáciu hospodárskych prostriedkov.
• V prípade neprítomnosti zastupovania určeného pracovníka zodpovedá za vedenie pokladne v plnom rozsahu, tzn. evidencia pokladničnej knihy, príjmové a výdavkové doklady, práca s hotovosťou v pokladni, výdaj a príjem finančnej hotovosti (záloh). Vyúčtovanie pokladne.
• V súčinnosti s odborom nákupu rieši nezrovnalosti s dodávateľmi.
• Pripravuje týždenné reporty o výške pohľadávok po splatnosti.
• Zakladá a naceňuje materiály v systéme SAP.
• Zodpovedá za dôvodné blokovanie prijatých faktúr proti platbe a následné schvaľovanie ich preplácania.
• Zodpovedá za kontrolu úplných správnych podkladov na spracovanie cestovných nákladov a vyúčtovaní zamestnancov.
• Zodpovedá za udržiavanie databázy dodávateľov v spolupráci s útvarom nákupu.
• Dodržiavanie koncernových pravidiel EHS a zákonných požiadaviek na bezpečnosť a životné prostredie.
• Dodržiavanie všetkých požiadaviek integrovaného systému riadenia.
• Okrem vyššie menovaných povinností je zamestnanec povinný plniť ďalšie úlohy uložené priamym nadriadeným v rámci poslania odboru, v súlade s pracovným zameraním pracovného miesta.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná ekonomika

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • SAP - elementárna