Operátor stroja na výrobu výrobkov z plastov / skladník

09.03.2019 GUNNEX SK, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Púchov
Beluša
Slatinská 1718
01861

Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Špedícia, doprava a logistika, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- pracuje sa pondelky-piatky (víkendy voľné)
- mesačné príplatky cca 100 eur
- prémie podľa výkonov
- možnosť platového rastu podľa individuálnych schopností

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
750 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 3. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaSklárstvo, keramická výroba, výroba stavebných a žiaruvzdorných materiálov

Náplň (druh) práce
obsluha výrobných zariadení – práca na výrobných linkách, servis a údržba výrobných liniek, kontrola správnosti požadovaných parametrov finálnych výrobkov, balenie výrobkov, tovaru, lepenie štítkov na tovar, paletovanie výrobkov, príprava tovaru podľa objednávky, uskladnenie tovaru, vykladanie a nakladanie tovaru do kamiónov a iných vozidiel určených na prepravu tovaru, práca s vysokozdvižným vozíkom, práca s paletovým vozíkom.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- ovládanie VZV
- zodpovednosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

GUNNEX SK, s.r.o.
Pruské 546
01852 Pruské
Slovensko
Tel: +421915496870