Technik vodovodnej siete

26.08.2019 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Kutlíková 4
85102

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,09 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- možnosť profesijného a odborného rastu
- podpora ďalšieho odborného vzdelávania
- firemné podujatia (športový deň, vianočný večierok, aktivity odborovej organizácie)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové pripoistenie (tretí pilier)
- príspevok na detskú rekreáciu pre deti zamestnancov
- sociálna výpomoc pri dlhodobej PN
- odmeny bezpríspevkovým darcom krvi
- odmeny pri dosiahnutom pracovnom výročí
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- sociálny program a ďalšie výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
5,09 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Vodné hospodárstvo a vodárenstvo

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Žiadosti s profesijným životopisom zašlite prosím na nižšie uvedený odkaz . Informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na www.bvsas.sk.

Náplň (druh) práce
Podieľa sa na zásobovaní obyvateľov mesta pitnou vodou a zabezpečuje úlohy na odstraňovaní havárii na vodovodnej sieti.
Zabezpečuje a vykonáva dennú prevádzku, kontrolu a údržbu vodovodnej siete a objektov na sieti.
Vykonáva kontrolu potrubných rozvodov a zariadení na potrubiach v zmysle plánu kontrol, vyhotovuje záznamy a technické podklady z cielených kontrol vodovodnej siete.
Zúčastňuje sa funkčných skúšok novovybudovaných potrubných rozvodov a vodovodných zariadení v rámci prípravy na preberacie konanie.
Vykonáva preventívnu činnosť na vodovodnej sieti s cieľom minimalizovať úniky vody a straty vody.
Vykonáva práce súvisiace so zabezpečením opráv havárií a porúch na vodovodnej sieti (ohlasovanie odstavenia dodávky vody, vlastné odstavenie potrubia z prevádzky pre potrebu jeho opravy a uvedenie vodovodného potrubia do prevádzky po prekontrolovaní a prevzatí opravy, prepláchnutie, odvzdušnenie a odkalenie odstaveného potrubia po ukončení prác, tlaková skúška).

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore inštalatér

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • technická gramotnosť

Počítače:
  • Internet - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- remeselné inštalatérske zručnosti - výhodou
- skúsenosti v oblasti údržby a prevádzkovania vodovodnej siete - výhodou

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.
Prešovská 48
82646 Bratislava-Ružinov
Slovensko