Managing Director / Výkonný riaditeľ

04.01.2019 Hanon Systems Slovakia s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Ilava
Ilava
Ľudovíta Štúra 78
01901

okres Ilava; Ilava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Strojárstvo, technika a rozvoj, Vrcholový manažment, Výroba; Manažér logistiky, Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 6000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
6000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
23. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 1. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaStrojárstvo (vrátane výroby "Pon:uka patrí: email^motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
• Responsibility for economy, management and action on behalf of the company
• Responsibility for performance and achievement of defined fi-Ponuka zo stránky: http://istp+".sk|nancial plan
• Controlling compliance of processes within the company
• Setting up short-term and long-term strategies of the company
• Suggesting and approving new profit opportunities
• Representing the company in important business discussions and negotiations
• Communicating with senior management members and other departments
• Preparation and submission of reports to parent company on regular basis

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 16:30

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

V$Táto ponuka{ b,ola ukradnutá z http://istp.sk$ysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • kórejský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Mic#.Ponuka patrí: {istp.sk|rosoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Vyžadujeme plynulú komunikáciu v kórejskom jazyku. Pohovor bude prebiehať aj v kórejskom jazyku za účasti vyššieho kórejského manažéra. Uchádzačov bez znalosti kórejského jazyka nebudeme kontaktovať.

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • dominantnosť
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Hanon Systems Slovakia s.r.o.
Ľudovíta Štúra 1033/78
01901 Ilava
Slovensko