Operátor v elektro-výrobe doskových plošných spojov (DPS)

05.01.2019 NEWAYS SLOVAKIA, a.s.
Miesto práce:
Slovensko, okres Ilava, Nová Dubnica, P.O.Hviezdoslava 791/23, 01851

okres Ilava; Nová Dubnica
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Elektrotechnika a energetika, Výroba; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 587 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Zaujímavý bonusový systém:
* nástupný bonus 500 €,
* vernostný bonus od 100 € už po 1. odpracovanom roku,
* pohyblivá zložka mzdy 6%,
* príplatky za poobednú a nočnú zmenu nad rámec zákona,
* prítomnostný bonus 35€/mesiac,
* bonus za splnenie cieľov 30 €/mesiac, vyplácaný kvartálne,
* príspevok na cestovné od 19€ /mesiac,
* bonus pri presťahovaní za prácou 1500€,
* 13ty plat,
* a mnohé iné bonusy, ktoré Vám radi predstavíme pri osobnom pohovore.

- Stabilné pracovné miesto v nadnárodnej spoločnosti.
- Zaškolenie niektorých pracovných pozícií v Holandsku a Nemecku.
- Príjemné pracovné prostredie.
- Priamo na pracovnú zmluvu (bez agentúry).
- Každoročná valorizácia mzdy.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
587 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
23. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 1. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:
pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:
Elektrotechnika

Informácie o sprostredkovaní:
Informácie pre záujemcu:Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
V prípade, že spĺňate základnú požiadavku, a to prax vo výrobe DPS, tak svoje životopisy zasielajte na mailovú adresu: email
alebo ich pošlite poštou, či prineste osobne.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Uvedené osobnostné predpoklady a zručnosti sú podmienkou zaradenia do výberového konania!

Náplň (druh) práce
- osádzanie komponentov dosiek plošných spojov (DPS),
- letovanie komponentov DPS,
- čítanie výkresovej dokumentácie,
- vizuálna kontrola,
- pomontáž DPS,
- práce spojené s opravou DPS.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

- prax s osádzaním, letovaním dosiek plošných spojov - NUTNÁ,
- dodržiavanie vysokého štandardu IPC normy,
- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu,
- znalosť súčiastok dosiek plošných spojov,
- prax s opravami DPS,
- elektrotechnické vzdelanie je výhodou.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

NEWAYS SLOVAKIA, a.s.
P.O.Hviezdoslava 791/23
01851 Nová Dubnica
Slovensko
Fax: 00421424433744