Junior projektový inžinier

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nemeckú spoločnosť hľadáme projektového inžiniera, ktorý bude mať na starosti technickú prípravu výroby.
  • Implementácia technológií vyvinutých materskou spoločnosťou do výroby
  • Dohľad nad chodom výroby z technologického hľadiska
  • Aktívne riešenie nejasností
  • Tvorba výrobnej dokumentácie podľa ISO
  • Spolupráca s oddeleniami výroby, logistiky a technickým oddelením materskej spoločnosti
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná mzda od 1250€ brutto/mesiac, mzda sa však bude zvyšovať v závislosti od skúseností kandidáta
  • 13. plat + ročné odmeny
  • Stravovanie vo firme za zvýhodnenú cenu
  • Školenia a jazykové kurzy
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vzdelanie v odbore strojárstva (SŠ/VŠ)
  • Práca s AutoCAD
  • Aktívna komunikácia v nemeckom jazyku
  • Prax na podobnej pozícií aspoň rok