Pracovníčka obsluhy čerpacej stanice Shell na TPP

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Prešovská cesta
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4,00 EUR/hod.
    základný plat : 4€ brutto/hod+odmeny podľa plnenia plánov+príplatky za nočné, sviatky, víkendy,nadčasy+stravné lístky
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

NÁPLŇ PRÁCE Vnútornej obsluhy:
- aktívna komunikácia so zákazníkmi,
- účtovanie a práca s pokladňou,
- aktívna ponuka a predaj produktov a služieb,
- príprava a obsluha teplého pultu - HOT DOG-ov,
- manipulácia s tovarom v predajni - príjem tovaru, dokladanie, kontrola záruk...
- upratovanie a udržiavanie čistoty vnútorných priestorov ČS, WC

POŽIADAVKY :
- výborná komunikatívnosť a schopnosť aktívne osloviť každého zákazníka,
- príjemný vzhľad (uvítame zaslanie fotografie spolu so životopisom)
- samostatnosť, sebaovládanie, zdravé sebavedomie, schopnosť rozhodovať sa
- zodpovedný a optimistický prístup k práci a životu,
- chuť napredovať a prijímať nové informácie
- prirodzený záujem o autá, naše palivá a značku Shell

POZNÁMKA :
Práca v nepretržitej prevádzke
- 12 hod zmennosť (6.00-18.00,18.00-6.00), spravidla 2 denné, 2 nočné a 4 dni voľné,
Uprednostňujeme uchádzačky s praxou v obchode resp. komunikácii so zákazníkmi.
Ďakujeme za váš záujem, kontaktované budú len vybraté uchádzačky :)

Benefity a ďalšie výhody:

-Možnosť okamžitého nástupu
-Stabilné zamestnanie s garantovaným mesačným platom na účet
-Prácu v zrelom tvorivom kolektíve pracujúcim „srdcom“
-Príležitosť k vzdelávaniu a rozvoju komunikačných schopností
-Zľavu na palive
-Atraktívne motivačné programy s možnosťou účasti na automobilových pretekoch
-Bonusy podľa prístupu k práci

Informácie pre uchádzača:

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno