SW Tester - QA

27.11.2019 Pantheon Technologies s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Žilina
Bôrická cesta 107
01001

Typ pracovnej ponuky: Telekomunikácie; IT tester
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

plat je individuálny podľa seniority zamestnanca:
Junior: 1000 € - 1500 €,
Semisenior: 1500 € - 2000 €,
Senior: 2000 € - vyššie

Výhody?
Perfektný kolektív, teambuildingy, lanpárty, rodinné prostredie, stolný futbal a v neposlednom rade priestor pre rozvoj.
Zakladáme si na neformálnom prístupe a priateľskej atmosfére medzi všetkými zamestnancami bez ohľadu na pozíciu.

Benefity?
Občertvenie, personal day, narodeninová dovolenka, dorovnanie nemocenskej dávky (alebo OČRky), náborový bonus, príspevok na kultúru, šport, verejnú dopravu do zamestnania, jazykové a profesionálne vzdelávanie a mnoho iného!

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
19. 11. 2018

Dátum poslednej aktualizácie:
18. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Koho hľadáme?
- Testerov, ktorí vedia programovať, vyvíjať nové testovacie skripty a udržiavať existujúce.
- Testerov, ktorí analyzujú výstupy a zistia prečo to (ne)funguje.
- Takých, ktorí vedia písať a udržiavať príslušnú QA dokumentáciu.
- Samozrejmosťou je spolupráca s vývojármi, testermi a zákazníkmi vrámci medzinárodných týmov.
- Bash, Python a RobotFramework používame denne, ovládanie akéhokoľvek iného jazyka (Java, C, Go, …) a iné znalosti (DevOps, CI/CD, SCRUM, …) sú tvojou výhodou.

Ak toto všetko ovládaš, analyticky ti to myslí, si dobrý v angličtine, poznáš metódy testovania SW, v Linuxe si doma a networking ti nie je cudzí, môžeš nastúpiť priamo ako senior. Ak je to pre teba vysoký level, ale toto všetko ti niečo hovorí a chceš do toho preniknúť hlbšie, je tu pozícia juniora a ty sa už vypracuješ.

Ponúkané výhody

Výhody?

Benefity?

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Výhody?

Benefity?

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore informatika

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tvorivosť (kreativita)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Linux - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

UNIX/Linux - pokročilý
Python - pokročilý
Bash - pokročilý
- Čistý výpis registra trestov
- Výhodou je SCRUM, Client/Server architecture a Computer Networking

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • asertivita
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)