Referent realizácie investícií

28.01.2019 Správa ciest Košického samosprávneho kraja

Miesto práce: Slovensko, Košický kraj, okres Košice - okolie
Slovensko, Košický kraj, okres Košice, Košice-Juh, Ostrovského 1, 04001

okres Košice
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Špedícia, doprava a logistika, Štátna a verejná správa, Reality a stavebníctvo, Výroba; Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 640 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

zabezpečovanie dokumentácie v etape prípravy stavieb pozemných komunikácií,
kontrola obsahu požadovaného stupňa spracovania projektovej dokumentácie,
príprava podkladov pre ohlásenie stavebných prác v prípade jednoduchých stavieb,
vypracovávanie podkladov pre verejné obstarávanie na výber zhotoviteľa projektovej dokumentácie a zhotoviteľa stavby,
vykonávanie technického dozoru investora,
preberanie stavebných prác,
evidencia záznamov zmien počas výstavby diela,
vypracovávanie žiadostí na kolaudačné konanie,
príprava odborných stanovísk k predkladaným žiadostiam o vyjadrenie za zamestnávateľa ako organizáciu dotknutú navrhovanou výstavbou

Iné výhody:

+ hradené ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:30
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • kultivovaný písomný prejav
  • organizovanie a plánovanie práce
  • technická gramotnosť
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Odborná prax vítaná,
dosiahnuté vyššie vzdelanie vítané, aktívny vodič skup. B.
uvedený mesačný plat sa vzťahuje na absolventa po ukončení stredoškolského vzdelania - bez odbornej praxe

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • spoľahlivosť