IT Services Support

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Technická podpora pri implementácii projektov (HW/SW)
  • Vzdialená podpora zákazníkov
  • Práca v mladom tíme technickej podpory
  • Prispôsobovanie ceny HW častí projektov
  • Komunikácia a koordinácia dodávok od subdodávateľov
  • Návrhy a implementácie nových konfigurácii pre zákazníkov
Benefity a ďalšie výhody:
  • Mzda od 1500 eur/brutto na mesiac + variabilná zložka
  • Notebook, mobil
  • Práca v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou históriou na slovenskom trhu
  • Príjemné pracovné prostredie a priateľská atmosféra
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Znalosť IT, Microsoft Windows server
  • Microsoft SQL, Linux výhodou
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Organizovanosť, komunikatívnosť, samostatnosť
  • Tímový hráč