#TsmeMy

    Koordinátor podpory biznis predaja

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Nitra
    Nitra

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Si nadšenec mobilných telefónov, mobilných aplikácií, nových technológií a ďalších moderných technických vychytávok? Baví Ťa komunikovať s ľuďmi alebo sa to chceš naučiť? Chceš sa stať dôležitým článkom silnej nadnárodnej spoločnosti? Baví Ťa práca v tíme / kolektíve? Si súťaživý a rád zdolávaš výzvy? Pridaj sa do úspešného tímu biznisovej podpory.

    V súčasnosti obsadzujeme voľné pracovné miesta v tíme zodpovednom za starostlivosť o našich firemných zákazníkov.

    Čo bude Tvojou pracovnou náplňou:

    Telefonická a mailová komunikácia s našimi existujúcimi firemnými zákazníkmi.

    Spracovanie zákazníckych požiadaviek a podnetov.

    Práca v rôznych zákazníckych systémoch.

    Zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov a prevádzkových parametrov.

    Ponúkaný plat

    1 EUR

    Termín nástupu do práce

    asap

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    Od vhodného kandidáta očakávane :
    Pozitívny a aktívny prístup.
    Výborné negociačné a komunikačné zručnosti.
    Silnú zákaznícku orientáciu.
    Chuť učiť sa.
    Tímového ducha.
    Znalosť práce s MS Office, Outlook, Excel na užívateľskej úrovni.

    Pozíciu obsadzujeme na personálny leasing.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!