E-shop administrátor

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Lamačská cesta 8
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    800 EUR
    Atraktívne platové ohodnotenie - v základe 800 - 1 000 €, podľa skúseností + motivačná zložka (mesačný/koncoročný bonus na základe prac. nasadenia a výkonnosti)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.2.2019

Zodpovednosť za spravovanie a bezchybný chod e-shopu Velocity a Ebiker
Vytváranie skladových kariet, dopĺňanie tovaru a obsahu
Pravidelná kontrola a údržba
Aktualizácia e-shopu
Komunikácia so zákazníkmi
Balenie tovaru, expedícia zásielok
Prijímanie a riešenie reklamácií
Poradenstvo
Návrhy na zlepšenie a ich realizácia
Komunikácia s developermi, dodávateľmi, partnermi, kuriérskymi službami.

Benefity a ďalšie výhody:

Atraktívne zamestnanecké zľavy na všetky produkty v našej ponuke
Profesionálne školenia a kurzy pre zvýšenie kvalifikácie
Zaujímavé prac. výjazdy a prezentácie aj v zahraničí
Celoročná (spolu)práca, nielen počas sezóny
Práca v kolektíve bikerov v rastúcej firme
Zaujímavá pracovná náplň
Využívanie testovacích bicyklov a elektrobicyklov

Informácie pre uchádzača:

Ak je toto tvoja vysnívané práca, pošli nám CV a motivačný list na info @ velocity.sk

Všeobecne požadované znalosti:

Máš skúsenosti s prácou s počítačom/internetom, pracuješ rýchlo a efektívne
a baví ťa to
Máš aspoň základné skúsenosti s fungovaním e-shopu alebo B2B (nie je podmienkou)
Si proaktívny/a - nečakáš, kým ti niekto povie, čo máš robiť, ale robíš, čo je v tej chvíli potrebné. P
Si efektívny/a - nie si perfekcionista, ale pragmatik. nesnažíš sa o komplikované riešenia, keď jednoduché postačujú.
Vieš príjemne a efektívne komunikovať, aj písomne - či už ide o komunikáciu so zákazníkmi, ale aj internú komunikáciu s tímom.
Vieš cudzí jazyk, pref. anglicky.
Vieš sa rýchlo učiť nové veci. Nevadí, ak si niečo ešte nerobil/a, ale musíš byť ochotný/á sa to rýchlo naučiť.
Si plný/á pozitívnej energie a dávaš ju do svojej práce a komunikácie so zákazníkom.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno