Mechanik - servis bicyklov a elektrobicyklov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Lamačská cesta 8
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    800 EUR
    800 - 1000 € podľa skúseností + motivačná zložka (mesačný/ koncoročný bonus na základe osobných a firemných výsledkov)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.3.2019

Informácie o pracovnom mieste

Servis bicyklov a komponentov
Skladanie a kontrola nových bicyklov.
Kontrola bicyklov pred expedíciou zákazníkovi.
Garančný, záručný a pozáručný servis bicyklov.
Zodpovednosť za dobrý technický stav testovacích bicyklov.
Zodpovednosť za kvalitu servisných prác a čistotu servisného priestoru.
Predajné činnosti
Poradenstvo a predaj zákazníkom v obchode VELOCITY a EBIKER.
Expedícia a naskladnenie tovaru
Podieľanie sa na inventúre tovaru.

Benefity a ďalšie výhody:

Atraktívne zamestnanecké zľavy na všetky produkty v našej ponuke
Profesionálne školenia a kurzy pre zvýšenie kvalifikácie
Celoročná (spolu)práca, nielen počas sezóny
Práca v kolektíve bikerov v rastúcej firme
Zaujímavá pracovná náplň
Využívanie testovacích bicyklov a elektrobicyklov

Informácie pre uchádzača:

Ak ťa táto pracovná pozícia zaujala, pošli nám CV a motivačný list na info @ velocity.sk

Všeobecne požadované znalosti:

Máš skúsenosti so servisom bicyklov a ovládaš najnovšie trendy, štandardy a komponenty.
Si proaktívny/a - nečakáš, kým Ti niekto povie, čo máš robiť, ale robíš, čo je v tej chvíli potrebné. Pomôžeš svojím kolegom, keď je treba a oni Ti pomôžu, keď budeš potrebovať.
Si efektívny/a - nie si perfekcionista, ale pragmatik. Nesnažíš sa o komplikované riešenia, keď jednoduché postačujú. Keď treba, máš oko pre detail a dáš si na veciach záležať.
Máš vlastný názor a vieš ho prezentovať - ale vieš akceptovať iný pohľad na vec.
Vieš čo naši užívatelia a zákazníci očakávajú a snažíš sa ich očakávania predčiť.
Vieš príjemne a efektívne komunikovať, aj písomne - či už ide o komunikáciu so zákazníkmi, ale aj internú komunikáciu s tímom.
Vieš sa rýchlo učiť nové veci. Nevadí, ak si niečo ešte nerobil/a, ale musíš byť ochotný/á sa to rýchlo naučiť.
Si cyklista. Ak Ťa nezaujímajú bicykle či cyklistika, toto nebude práca pre Teba.
Si plný/á pozitívnej energie a dávaš ju do svojej práce a komunikácie so zákazníkom.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou