Technológ

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Implementácia a kontrola výrobného procesu lisovacích nástrojov
  • Kontrola a úprava technického dizajnu
  • Realizácia akceptačného konania a schvaľovanie konštrukcií
  • Testovanie výrobkov a následné spúšťanie sériovej výroby
Benefity a ďalšie výhody:
  • Mzda 1600 eur/brutto na mesiac
  • Polročný bonus
  • Možnosť kariérneho rastu a možnosť ďalšieho vzdelávania
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské vzdelanie v odbore materiálové inžinierstvo, plošné tvárnice, kovy
  • Anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B1
  • Pokročilá znalosť programov CATIA a AutoCAD
  • Vodičský preukaz typu B