Hľadáme kontrolórov kvality na 2 zmeny v Nitre! (Ref. č.: 2-21-31635/PF)

16.02.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 780 EUR
780 - 850 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu v oblasti automotive, ktorý sa zameriava predovšetkým na kvalitu a výsledky.

Náplň práce:

- triediace práce
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- mechanické úpravy a opravy
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- kontrola jednotlivých dielov a ich funkčnosti

Práca sa vykonáva v dvojzmennej prevádzke.

Iné výhody:

- profesionálne zaškolenie
- dlhodobá spolupráca v medzinárodnej spoločnosti
- práca pre jedného z popredných dodávateľov pre JLR

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- prax na podobnej pozícii najmenej 1 rok
- precíznosť
- flexibilita
- ochota manuálne pracovať