Referent - oddelenie spracovania miezd - zástup počas PN

22.04.2019 Slovenská pošta, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Mzdový účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): stupeň náročnosti: 3, TT 7, ponúkaná základná mzda 750 EUR/mesačne, možnosť priznania pobádacej zložky až do výšky 7% mesačne
Termín nástupu do práce: 28.1.2019 alebo dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 23.1.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Referent ľudských zdrojov je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý zabezpečuje vykonávanie odborných prác v oblasti ľudských zdrojov podľa metodických pokynov alebo interných dokumentov zamestnávateľa, prípadne podľa všeobecne záväzných právnych predpisov. Vykonávanie rôznorodých odborných prác alebo samostatné zabezpečovanie odborných agend v oblasti pracovno-právnych vzťahov a v oblasti spracovania miezd a pod.

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady:
komunikačné zručnosti, organizačné zručnosti, spoľahlivosť, samostatnosť

Požadovaná odborná prax:
1 rok v oblasti spracovania miezd

Úroveň ovládania výpočtovej techniky:
ovládanie výpočtovej techniky WORD, EXCEL, OUTLOOK, Internet, PowerPoint pre bežné kancelárske práce

Administratívne zručnosti:
písomný prejav, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

Špeciálne zručnosti:
nevyžaduje sa