Pomocné dočasné práce na IT oddelení - na dva mesiace

23.04.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ružinovská 1/E
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Informatika - software; Inžinier údržby, Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,8 EUR/hod.
4,80€/hod brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplňou práce je lepenie štítkov na káble v serverovni a ich evidencia v exceli + práca s PC.
Práca sa bude vykonávať na centrále spoločnosti u klienta na Ružinovskej 1/E a následne sa bude vykonávať na jednotlivých skladoch - Nemšová, Sereď, Prešov. Preprava na jednotlivé sklady je zabezpečená.
Pracovná doba: Pondelok - Piatok 8 hod. / ASAP do konca februára 2019.

Iné výhody:

- práca v medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- práca je vhodnejšia pre mužov,
- pedantnosť
- základy Excelu,
- zodpovednosť,
- dochvíľnosť,