Dlhodobá brigáda v Košiciach

25.04.2019 PROPLUSCO spol.s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Košice
Typ pracovnej ponuky: Brigádnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,85 EUR/hod.
Druh pracovného pomeru: brigáda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme brigádnikov technického zamerania na dlhodobú brigádu v Košiciach, Vašou náplňou práce bude telefonické prijímanie zákazníckych hovorov - podnetov, porúch, následne ich zaznamenávanie do systému SAP a celková telefonická komunikácia. Pracovná doba po-pia od 08:00 do 16:00 (príp. podľa dohody).Hľadáme študentov VŠ, neštudentov aj nezamestnanych. Odmena 3,85€/hod brutto, Dohoda o vykonaní práce. Podmienkou je vek min 18 r.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Potreba PC zručností: MS Office, SAP - základy