Pracovník expedície tovaru (expedient)

21.04.2019 ALTHAN, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:
Slovensko, okres Humenné, Humenné, Chemlonská 1, 06601

okres Humenné; Humenné
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Špedícia, doprava a logistika, Obchod, Výroba; Koordinátor, Skladník, Špeditér, prepravca
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,44 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Práce expedície tovaru na prevádzke mäsovej výroby.
* Kontrolovať kvalitu tovaru a neporušenosť balenia a etikety.
* Zabezpečiť kvantitatívne vyexpedovanie tovaru v množstve podľa logistických údajov a požiadaviek odberateľov.
* Zabezpečiť expedovanie výrobku podľa stária.
* Zabezpečiť a kontrolovať správnosť označenia tovaru šaržou a dátumom spotreby.
* Zabezpečiť vytlačenie a overenie sprievodných dokladov k tovaru.
* Kontrolovať klimatické podmienky na expedícii a v skladoch.

Informácie pre uchádzača:

Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)