Montér - (Práca na plošine) bez nutnosti praxe

13.04.2019 Work Service SK, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:
Slovensko, Žilinský kraj, okres Čadca, Čadca, - -, 02201

okres Čadca; Čadca
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Výroba; Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 2. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vykonáva montérske a lezecké práce pri výstavbe vedení vn, vvn a iných elektro-energetických zariadeniach, pri ich rekonštrukciách, rozšíreniach, prípadne výstavbe nových,
- vykonáva práce spojené s demontážou stožiarov, demontážou vodičov, stavbe stožiarov, ťahaním vodičov a pod. na vedeniach vn a vvn,
- práce sú vykonávané v týždňovom pracovnom režime, tzn. nástup do práce je v pondelok, odchod z práce piatok, v prípade 10-dňových cyklov je nástup v pondelok a odchod z práce v stredu nasledujúci týždeň,

Iné výhody:

- prax nie je podmienkou,
- zabezpečíme všetky potrebné certifikáty + školenia,
- práca v renomovanej firme s históriou 70 rokov,
- sociálny program,
- počas práce na stavbách nárok na diéty (stravné),
- príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,8 % z HM,
- Multisport karta s príspevkom zamestnávateľa 16 EUR,
- cesta z domu do práce referentskými vozidlami,
- základná pracovná doba 37,5 hod/týždeň,
- 1 deň voľna naviac (Deň energetiky),
- možnosť práce v zahraničí,
- kariérny postup na majstra resp. stavbyvedúceho,
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
turnusová práca

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

- odborná spôsobilosť v energetike § 21 (nie je podmienkou)
- vodičský preukaz sk. B
- pracuje sa od PO - PI alebo od PO - ST (10 dní)