Manažér ľudských zdrojov (zastupovanie počas MD a RD)

24.12.2018 STRABAG Property and Facility Services s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, okres Bratislava, 81785

okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ľudské zdroje a personalistika, Obchod, Výroba; Finančný manažér, Manažér ľudských zdrojov, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- základná hrubá mzda od 1200 € do 1500 € ( v závislosti od skúseností)
- polročné a koncoročné odmeny
- 2 dni dovolenky navyše
- DDS 3. pilier
- voľný vstup do fitness
- firemné akcie
- služobný telefón

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 1. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:
pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 36

Pracovná oblasť:
Technické a manuálne prierezové zamestnania

Náplň (druh) práce
1. Zabezpečovanie všetkých pracovno-právnych náležitostí pri nástupe novoprijatého zamestnanca. Zabezpečenie a vedenie výberových konaní (inzercia pracovných ponúk, selekcia CV, plánovanie a vedenie pohovorov).
2. Vkladanie súborov dát o zamestnancoch do personálneho, mzdového a dochádzkového systému.
3. Vedenie evidencie o plynutí dôb dohodnutých v pracovných zmluvách, zabezpečenie včasného predĺženia, skončenia pracovných pomerov dohodnutých na dobu určitú.
4. Príprava pracovno-právnych dokumentov (pracovné zmluvy, dodatky, dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru, dohody o hmotnej zodpovednosti,...).
5. Príprava interných smerníc spoločnosti v personálnej oblasti.
6. Poskytovanie poradenstva vedúcim pracovníkom a zamestnancom v pracovno-právnych otázkach, sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia v praxi.
7. Spolupráca a kontrola kompletnej dochádzky zamestnancov v dochádzkovom systéme RON (komunikácia s Vedúcimi ohľadom dochádzok).
8. Zabezpečenie a koordinácia vzdelávacích aktivít (povinné/nepovinné školenia) pre zamestnancov, spolupráca s technikom BOZP a PO.
9. Spracovanie plánu dovoleniek na nasledujúci kalendárny rok v spolupráci s Vedúcimi oddelení/zákaziek.
10. Príprava plánu vzdelávacích aktivít na nasledujúci kalendárny rok v spolupráci s Vedúcimi oddelení/zákaziek.
11. Príprava podkladov a vykonávanie dohľadu periodických lekárskych prehliadok.
12. Komunikácia s predsedom SOZ PT a predsedom Sekcie telekomunikácií vo veci organizačných zmien a záležitostí vyplývajúcich z PKZ.
13. Príprava a objednávanie stravných e-kupónov od dodávateľa Up Slovensko.
14. Príprava podkladov ku mzdám.
15. Kontrola miezd až po mesačnú uzávierku.
16. Príprava HR a mzdových reportov pre Účtovné Oddel.
17. Ročná uzávierka v programe Softip Profit – PaM.
18. Vytvorenie pracovných kalendárov, nárokov na dovolenku na ďalší kalendárny rok v programe Softip.
19. Spolupráca s ABT a PZS.
20. Účasť na auditoch a príprava potrebných podkladov.
21. Prihlášky, odhlášky do SP a ZP v prípade neprítomnosti mzdára.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- 5 rokov praxe v odbore Personalistika
- užívateľská znalosť systému Softip Profit je podmienkou
- užívateľská znalosť systému RON je výhodou
- znalosť Zákonníka práce a súvisiacej legislatívy je podmienkou
- organizačné schopnosti a skúsenosti
- zodpovednosť, dôslednosť, diskrétnosť, samostatnosť

Oslovujeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.
Dunajská 32
81785 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421903437466