ELEKTROMONTÉR - Zvolen

16.02.2019 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava
Miesto práce: Slovensko
okres Zvolen
Zvolen
Môťovská cesta 1349/6
96001

okres Zvolen; Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Elektrotechnika a energetika, Výroba; Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 3. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

· pracovný pomer na dobu neurčitú,
· cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
· príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
· životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
· nadštandardná starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov,
· odmena pri pracovných výročiach, životnom jubileu,
· pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec ZP,
· výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
750 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 3. 2019

Dátum pridania ponuky:
17. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 1. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

ElektrotechnikaEnergetika, plyn a elektrinaDoprava

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:1. 3. 2019Informácie pre záujemcu:Po získaní odbornej spôsobilosti a splnení všetkých potrebných požiadaviek na danú pozíciu je možný nárast mzdy. Bližšie informácie poskytneme na pohovore.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Náplň (druh) práce
Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:
- údržba, obsluha a opravy napínacích a spínacích staníc,
- ďalej budete vykonávať komplexné rekonštrukcie a opravy pevných trakčných a silnoprúdových zariadení a zariadení diaľkového a ústredného ovládania (riadenia), väzby napájačov, ochrán automatík elektrických zariadení vrátane prenosových zariadení, práca vo výškach.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie v odbore
elektrotechnické vzdelanie (povinné)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- zodpovednosť
- odbornosť
- samostatnosť
Pred uzatvorením pracovnoprávneho vzťahu:
- absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky.

Po uzatvorení pracovnoprávneho vzťahu:
- získanie spôsobilosti BOZP a získanie odbornej spôsobilosti.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Železnice Slovenskej republiky, Bratislava
Klemensova 8
81361 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421911112073