Senior konzultant odmeňovania a benefitov

20.08.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Buďte súčasťou tímu, v ktorom budete zlepšovať a rozvíjať systém odmeňovania, benefitov a vybraných pracovných nástrojov pre zamestnancov Slovak Telekomu.

Čomu sa budete venovať:

• Metodická a konzultačná rola pre bonusové schémy a systém hodnotenia
• Zabezpečovať aktuálnosť interných dokumentov v relevantnej oblasti
• Spravovať a pripravovať podklady a kalkulácie pre odmeňovanie top manažmentu
• Sledovať trendy na trhu v oblasti odmeňovania a benefitov, analyzovať a interpretovať dáta z interných a externých prieskumov a navrhovať riešenia
• Riadiť revíziu miezd zamestnancov
• Riadiť a vykonávať grading pracovných pozícií, byť kontaktom pre externého dodávateľa
• Riadiť, koordinovať a podieľať sa na vybraných projektoch a vyhodnocovať ich efektivitu
• Riadiť náklady v oblasti benefitov a vybraných pracovných nástrojov
• Poskytovať konzultácie vrcholovému manažmentu
• Pripravovať pravidelné i ad-hoc analýzy a výkazy pre interné aj externé účely vrátane skupiny Deutsche Telekom
Ponúkaný plat (základná mzda):
2000 EUR
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Na pohovore nás bude zaujímať:

• či máte prax aspoň 5 rokov v HR oblasti, ideálne odmeňovanie a benefity,
• či sa plynule dorozumiete anglicky, slovom aj písmom,
• ako dobre ovládate MS Office – pokročilá znalosť najmä Excelu, SAP HR je výhodou,
• ako sa vyznáte v legislatíve v oblasti odmeňovania, zamestnaneckých výhod, Zákonníka práce, Zákona o dani z príjmu.
• či pri práci využívate analytické myslenie, dôslednosť a diskrétnosť.
• MS OFFICE