#TsmeMy

    Senior konzultant odmeňovania a benefitov

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    : Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Buďte súčasťou tímu, v ktorom budete zlepšovať a rozvíjať systém odmeňovania, benefitov a vybraných pracovných nástrojov pre zamestnancov Slovak Telekomu.

    Čomu sa budete venovať:

    • Metodická a konzultačná rola pre bonusové schémy a systém hodnotenia
    • Zabezpečovať aktuálnosť interných dokumentov v relevantnej oblasti
    • Spravovať a pripravovať podklady a kalkulácie pre odmeňovanie top manažmentu
    • Sledovať trendy na trhu v oblasti odmeňovania a benefitov, analyzovať a interpretovať dáta z interných a externých prieskumov a navrhovať riešenia
    • Riadiť revíziu miezd zamestnancov
    • Riadiť a vykonávať grading pracovných pozícií, byť kontaktom pre externého dodávateľa
    • Riadiť, koordinovať a podieľať sa na vybraných projektoch a vyhodnocovať ich efektivitu
    • Riadiť náklady v oblasti benefitov a vybraných pracovných nástrojov
    • Poskytovať konzultácie vrcholovému manažmentu
    • Pripravovať pravidelné i ad-hoc analýzy a výkazy pre interné aj externé účely vrátane skupiny Deutsche Telekom

    Ponúkaný plat

    2000 EUR

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Na pohovore nás bude zaujímať:

    • či máte prax aspoň 5 rokov v HR oblasti, ideálne odmeňovanie a benefity,
    • či sa plynule dorozumiete anglicky, slovom aj písmom,
    • ako dobre ovládate MS Office – pokročilá znalosť najmä Excelu, SAP HR je výhodou,
    • ako sa vyznáte v legislatíve v oblasti odmeňovania, zamestnaneckých výhod, Zákonníka práce, Zákona o dani z príjmu.
    • či pri práci využívate analytické myslenie, dôslednosť a diskrétnosť.
    • MS OFFICE

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!